IMG_2727.jpg

Spomienky by mali byť ako kompót. Keď prídu ťažké časy  dochutia i ten najhorkejší deň. Vitajte v našom veľkosklade spomienok desiatok z vás.

- Sofia Vašš -

Ženy milujú romantické filmy,  našimi videami chceme nevesty  ubezpečiť o tom, že hlavný hrdina je už po ich boku. 

- Tibor Vašš -

Čo všetko robíme?

Untitled-3.png

Fotenie

  Objektív foťáku vnímam ako okno, cez ktoré sa môžem pozrieť na drobnosti, detaily, ktoré ako puzzle tvoria zážitok. Keď stlačím spúšť, snažím sa, aby všetky emócie prúdiace priestorom v tomto zlomku sekundy zostali naveky živou spomienkou. Keď fotím,

   Značka Vaššovci , v oblasti fotografie,  je hlavne o emócii, autenticite a o dôraze na detail. 

  Hoc sa často hovorí, že v dnešnej dobe nie je už nič večné, my dokážeme vďaka modernej technike pretvoriť Vaše spomienky na nezničiteľný drahokam, ktorého cena s pribúdajúcimi rokmi naberá na hodnote.

   Ako kameraman mám víziu o tvorbe, ktorá bude spájať rodiny i v ťažkých chvíľach a pripomenie im hodnotu ktorú ich vzťahy majú.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Make-up a vlasy

  Nie je to len o tom nalíčiť klientku podľa vlastného uváženia a odísť. Inak sa líčia nevesty na svadbu, modelky do časopisu alebo herečky na nakrúcanie. Najlepšie je nájsť prienik medzi predstavami oboch strán.

PNG transparentne pozadie portretu a a t

Sofia & Tibor

Kto sme?

Video

Fotografka  Kameraman

    Ako maliarka som vystavovala obrazy, ktorých tvorba zabrala mesiace ale ich hodnotu, peniaze z predaja, ani z ďaleka nepokrývali. Milovala som kreslenie, ale uvedomovala som si, že obrazy ľudia nenakupuje na dennodennej báze.

       Počas strednej som občas niečo nafotila ako amatérska modelka, len tak pre zábavu. Atmosféra pri fotení má úplne vtiahla do deja a života fotografov. Páčila sa mi všetka tá technika, to pracovanie so svetlom a neskôr i editovanie fotografií. Stredná sa skončila a vyvstala otázka čo ďalej. Vysoká alebo práca? Odpoveď bola jasná. Chcem pracovať, len ako začať? Biznis plán bol už vymyslený, kurzy  urobené, len peniaze na rozbeh žiadne. A tak, akoby to bolo včera, spomínam ako som ockovi vysvetlila, že vysoká škola by ho stála omnoho viac a že ak mi kúpi profesionálny fotoaparát tak to nikdy neoľutuje. A tak aj bolo. Od toho momentu som robila len toto.

 

         Maľovanie je moja manželka a fotenie milenka, nikdy neviem ktoré z toho milujem viac. Ten pocit slobody, to keď akýkoľvek nápad a vízia v mojej hlave sa môže realizovať, je niečo čo sa nedá nahradiť. Od kúpy prvého fotoaparátu prešla dlhá doba a odvtedy som ho už stihla trikrát upgradovať spolu s celou fototechnikou za novú, kvalitnejšiu. Aktuálne sa zaujímam o video tvorbu a strih videí, ale už teraz viem že to s videom nebude tak rýchle ako s fotografiou.

 

        Aj keď sa mám ešte veľa čo učiť ale o tom že fotoaparát a ja sme si boli ako sa ľudovo hovorí predurčený, o tom vôbec nepochybujem. Tento príbeh sa pretkal so životmi desiatok zákazníkov ktorých som za tie roky fotila. Stali sa z nich moji kamaráti a priatelia a stretávame sa i mimo fotení. Fotografia, teda celkovo umenie, spája a je krásne ako tomu môžeme byť ja, aj môj manžel ,svedkami i vďaka Vám.

      Z vyknem hovoríť, že manželka je srdcom nášho podnikania a ja rozumom. Ku kamerovaniu som sa dostal práve cez lásku k nej.

    Pred tým ako sme sa vzali som sa o ňu vždy bál keď chodila sama fotiť po svadbách a vracala sa domov neskoro večer. A tak som sa stal jej osobnou ochrankou. Ako som ju tak sledoval pri práci začal som jej postupne pomáhať a riešiť  technické problémy, ktoré vznikli priamo na mieste. Prišiel som na to, že mi táto práca veľmi vyhovuje. Prečo? Dobré jedlo, koláče a super hudba, také pracovné podmienky som v kancelárií nemal.

    Páčila sa mi práca mojej ženy a tak som sa stal   súčasťou celého sveta svadieb. Začal som natáčať backstage videa, postupne ma začali nevesty prosiť aspoň o krátky zostrih a teraz sa tomu venujem už naplno. 

     Profesne som IT- technik. Bola to pre mňa veľká zmena, ale ak robíte niečo s víziou, čo má aj vyšší účel než len zarobiť peniaze, nie je možné aby si nebol šťastný. Našiel som si krásnu a láskavu manželku a k nej som dostal grátis i nové remeslo, výhodne balenie 2v1 . Viem, že je predo mnou dlhá cesta aby som bol v kamerovaní tak dobrý ako som bol v IT sfére, ale viem, že výsledok bude stáť za to. 

Sledujte nás aj na

sociálnych sieťach.

Naša ponuka

New born

Deti rastú rýchlo, takmer sa zdá akoby mihnutím oka, a napriek tomu to objektívnom stihneme zachytiť.

Rodinné fotenie

Rodina sa každým rokom mení, zreje a rastie. Tieto zmeny Vám radi zvečníme fotkou alebo videom.

Svadba

Ponúkame fotenie a video produkciu na Váš veľký deň.

O voľných termínoch sa informujte telefonicky.

Firmy

Firemné akcie, promo a reklamné fotografie a videa. To všetko nájdete v našom štúdiu na jednom mieste.

už od 109€

Cenová ponuka

už od 85€

Cenová ponuka

už od 120€

Cenová ponuka

už od 50€

Cenová ponuka

Newborn 

do veku 1 mesiaca

  

odovzdané na           USB

Čas fotenia:            3 hod. 

Tlač:                      15 kusov 

rozmer :                 10x15cm

Úprava:                      5 hod.

Rodinné fotenie 

v cene:  Retuš 

odovzdané na            USB

Čas fotenia:              1hod. 

Tlač:                      15 kusov 

rozmer :                 10x15cm

Úprava:                      4 hod.

Svadba

Napr posvadobné fotenie

v ponuke aj dron  

odovzdané na            USB

Čas fotenia:      od 2 hod. 

Tlač:                     20 kusov 

rozmer :                 10x15cm

Úprava:              od 6 hod.

Firmy 

     napr. biznis portrét

 

odovzdané na     Cloude

Čas fotenia:              1 hod. 

Tlač:                        5 kusov 

rozmer :                  10x15cm

Úprava:                       3 hod.

Cena:

109,90 €

Cena

85 €

Ceny od

120 €

Ceny od

50 €

chcete vedieť
Viac ?

Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 

0917 759 592

alebo na email

fotograf@sofiavass.sk

Kontaktujte nás

Video

Foto

Vizáž

Fotograf 0917 759 592

Kameraman 0911 671 275

OUR SERVICES